ekostyrénbetón

cementové potery

anhydritové potery

 

Ponúkame Vám vysoko kvalitné cemetové podlahy na ktoré sa môžete  spoľahnúť. Veríme, že pre Vás odvedieme profesionálnu prácu za veľmi priaznivé ceny. Naším cieľom je odviesť kvalitnú a poctivú prácu, z ktorej sa budeme tešiť my, ale predovšetkým aj Vy. Sme spoločnosť, ktorá pracuje s modernými technológiami vďaka ktorým sme schopní dopraviť betónovú zmes takmer kamkoľvek.Pevnosť cemetového poteru v tlaku je 20 MPa a preto je naša podlaha pochôdzna už po 24 hodinách a zaťaženie je možné po 5-10 dňoch.

BRINKMANN DC 260/45

Strojové 
cementové potery

Predstavujú finálnu úpravu pre základ podláh v bytoch, domoch, v priemyselných objektov a iných typoch budov. Špeciálne strojové potery sú vystužené polypropylénovými vláknami FIBRIBET priemer 19mm na plastificitu poteru pridávame plastifikátor MUREXIN HV 05.

BRINKMANN DC 260/45

BRINKMANN DC 260/45

Metóda spracovania cementovéj zmesy spočíva v tom, že zmes sa mieša priamo na stavbe a na určené miesto sa prepravuje pomocou pneumatického prepravníku poterov Brinkmann Estrich Boy 260/45. Jeho výhodou je jeho dieselový pohon takže nepotrebuje žiadnu elektriku.Transportuje sa tlakom vzduchu hadicami o priemere 50 mm, max. do vzdialenosti: vertikálne 150 m a horizontálne 60 m. Zaručujeme normovú rovnosť povrchu  2 mm / 2 m.

Potery pre 
podlahové kúrenie

  • Cementové potery sú vhodné pre všetky typy podlahového kúrenia.Výsledným efektom strojového poteru je podlaha plne pripravená k pokládke podlahového kúrenia a parkiet, keramických dlaždíc alebo laminátovej plávajúcej podlahy.

Cenová kalkulácia

V prípade záujmu o cenovú ponuku na cementové potery alebo využitie našich služieb, 
vyplňte nasledovný formulár.  V priebehu nesledujúcich dní vás budeme kontaktovať.